אמנות רחוב בבית

Palazzo

Palazzo

רגע לפני שבית בן שתי קומות משתפץ, שני בוגרי איור בשנקר וחברם עברו להתגורר בו ולצייר על כל מקום אפשרי. התוצאה: חוויה סוריאליסטית, לפרקים לא פשוטה, עומס חזותי עצום, סחרחורת קלה, ובעיקר – יצאה מזה יופי של תערוכה!

כשמחפשים דירה לגור בה, בדרך כלל אחד הדברים שפחות רוצים לשמוע היא שעוד כמה חודשים הבית נכנס לשיפוץ כללי נרחב. לשלושת החברים צח כהן, אורי טור ויואב טמיר (שניים מהם בוגרי איור בשנקר) זה דווקא קרץ. מצוקה נדל"נית והעובדה שהבית שייך להורי אחד מהם תרמו את חלקם, וכך נולד פרויקט Palazzo. כדי לעמוד בדדליין האימתני ולצייר על כל קיר אפשרי לפני בואו של הדחפור הראשון, הזמינו השלושה מאיירים אורחים לתת כתף, ביניהם אלה כהן, שמרית אלקנתי, אלון בריאר, גיא חרל"פ, איתמר דאובה ואחרים. הפרויקט כולו מלווה בבלוג המתאר את התקדמות הפרויקט.
חברים, מילות סיכום?
טור: "בהתחלה דמיינו איך זה ייראה וכל יום חשבנו על קונספטים שכדאי ליישם. מהר מאוד הבנו שהדבר האחרון שאנחנו רוצים לעשות הוא לעבוד על פרויקט עם בריף מוגדר כפי שעשינו במשך ארבע שנים, בזמן הלימודים. בסופו של דבר התוצאה הסופית היא מוזרה הרבה יותר מהדמיון".
טמיר: "חבל שהולכים להרוס הכל, בכיף הייתי חי במקום שהקירות בו מכוסים בציורים שנעשו על ידי חברים טובים. איכשהו הנוכחות של הציורים עושה את המקום ביתי יותר".
כהן: "אני בעיקר מופתע לראות שהגענו עד הלום ושהפרויקט באמת עומד להסתיים. יש לי נטייה מסוימת להחליף פרויקטים בתדירות גבוהה יותר משהייתי רוצה, אבל במקרה הזה סירבתי לעבודות כדי להתמקד בפרויקט שלנו, שהיה חשוב יותר".
את התוצאה תוכלו לראות מיום שישי, 4 בפברואר, בשעה 14:00.

Palazzo – אמנים: אורי טור, צח כהן. פטרונות: יואב טמיר. הרב עמיאל 30 תל אביב

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

Palazzo

לארכיון הניוזלטרים

קבלו את כל העדכונים החמים ישירות למייל עם Redesign Update