גלגלי עזר

Design by Quarterre and Cherchbi

Design by Quarterre and Cherchbi

מתלה במבוק, פלדה מכופפת ותיקי עור – מוצרים מעוצבים לרוכב האורבני

מראה אופניים בחלל הביתי אולי מתקבל טוב במגזינים לעיצוב, אבל פחות בסלון המצוי. ועוד לא אמרנו מילה על סימני הצמיגים על הקירות.

ב-Quarterre, חברת עיצוב בריטית קטנה שהקימו ארבעה מעצבי מוצר שמכורים לאופניים, חיפשו ומצאו פתרונות אלגנטיים לסוגיה המטרידה, ועיצבו שלושה מוצרים שיקסמו לרוכב העירוני:

Branchline הוא מתלה מסוגנן עשוי עץ במבוק מעובד וגימורי עור מושקעים, שיכול לאחסן כמה זוגות אופניים בבת אחת. צורתו, בהשראת ענפי עץ, מאפשרת התאמת המתלים לחללים ולגבהים שונים. ה-Shadow הוא מעין חניה ניידת שתיראה נהדר באמצע הסלון, עשויה פלדה מכופפת בקו זורם ומתאימה לרוב סוגי הצמיגים. רק להחנות ולעזוב – שכחו מהרגלית. את הסדרה משלים ה-Hood, וו פלדה פיסולי ומינימליסטי שיגרום לזוג האופניים שלכם לרחף באוויר. גימורי העור שחבויים במבנה נועדו להגן על השלדה מחיכוך מיותר עם המתכת.
במסגרת שבוע העיצוב השנתי שהתקיים בלונדון לאחרונה הם חברו ל-Cherchbi, מותג התיקים הבריטי היוקרתי (מסתבר שגם הם רוכבים מושבעים). יחד עיצבו שני דגמים של תיקים המיועדים לתלייה קלה על הכידון. התיקים בעלי מראה קלאסי, עשויים מטוויד משובח ומעור, ונהנים מהטוב שבכל העולמות – האורבניות הקולית של Quarterre ומסורת העיצוב המוקפד של Cherchbi.

Shadow, design by Quarterre

Shadow, design by Quarterre

Branchline, desig by Quarterre

Branchline, desig by Quarterre

Branchline, design by Quarterre

Branchline, design by Quarterre

Design by Quarterre

Design by Quarterre

לארכיון הניוזלטרים

קבלו את כל העדכונים החמים ישירות למייל עם Redesign Update