ויקטורי!

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz, מעצב שוודי, מפקטגרם להנאתו פוסטרים לסרטים ושירים. תפסנו אותו לשיחה

ויקטור, ספר לנו מה אתה עושה בימים אלה? כרגע אני עובד כפרילאנס, מה שמאפשר לי לעזוב את עבודתי במחלקה הפסיכיאטרית (קצת חבל לי). אני עובד במקביל על כמה פרויקטים אישיים ומקווה לחשוף אותם בקרוב. שני פוסטרים שלי מוצגים בתערוכה גדולה בפורטלנד, ואני מקווה שבתחילת השנה אתברג לעוד תערוכה, זה רק עניין של למצוא חלל מתאים ואת הגלריה שתרצה אותי. חוץ מזה, יהיה נחמד אם אצליח לטייל קצת בעולם. היי, אולי אגיע לישראל?

האם יש שיר שלא תוכל לפקטגרם? ברור! יש הרבה שירים וסרטים שלא אצליח ליצור מהם פוסטר. עד כה בחרתי נושאים שהכותרת המילולית שלהם אפשרה לי ליצור סימבולים ופיקטוגרמות ביתר קלות. האמת היא שזה קצת מעייף. הייתי שמח להתרחב ולגעת בעוד סוגי עיצוב, אף על פי שפיקטוגרמות הן חלק מהסגנון המזוהה איתי.

מה או מי מספק לך השראה? המון דברים. אני אוהב להתבונן בדימויים וצורות, ובפיקטוגרמות כמובן. האתר הזה מספק לי רעיונות לאימג'ים. בדרך כלל אני משלב דברים קיימים או עושה להם רמיקס ויוצר מהם משהו חדש. אני מבלה הרבה ערבים בעבודה על האילוסטרייטור, ובמיוחד אני אוהב לשמוע מוזיקה טובה בזמן שאני צופה בטלוויזיה גרועה (בלי סאונד). ככה עולים רעיונות יצירתיים ולא צפויים במיוחד. זה אולי נשמע כמו קלישאה, אבל בשעה שאני מממש את אחד הרעיונות שלי אני לא זוכר צרכים בסיסיים כמו רעב או שינה. זו תחושה טובה כשאתה מצליח לבטא רעיון באופן יצירתי. אני לא אדם של שעות משרד, תשע עד חמש, אני עובד רק כשיש לי רעיון ששווה לבצע אותו, אבל בהחלט לא יזיקו לי קצת משמעת וסדר בחיים.

R.E.M התפרקו לא מזמן. מה דעתך על Losing My Religion? חח, כן, אני מניח שאני יכול, יש בשיר את כל האלמנטים הנכונים כדי שאוכל להכין מהם פוסטר. אצרף אותו לרשימת ה"קורבנות" האפשריים שלי בעתיד

לסיום, איפה נמצא אותך בעוד חמש שנים? שאלה מעולה, אין לי מושג. אני כמובן רוצה להיות מסוגל להתפרנס מהעבודות שלי, אם זה בתחום העיצוב גרפי, אמנות או כל דבר אחר שאעסוק בו. יש לי עוד דברים רבים להשלים בזמן הזה, אני רוצה לעשות סרטים, מוזיקה… לפעמים אני חושב שהייתי רוצה להיות מצטיין וייחודי בתחום אחד, אבל אני מניח שאני רק טוב בכמה תחומים, או לפחות כך אני מקווה. אולי אמצא את עצמי במשרד פרסום או מתבודד בבונגלו בתאילנד ויוצר פיקטוגרמות להנאתי, בכל אופן, בעוד חמש שנים אהיה בן 34, אז בטח ארצה למצוא את הנשמה התאומה שלי, ואולי יהיו לנו ילד או שניים. הזמן עף.

עוד על Viktor

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

Viktor Hertz

לארכיון הניוזלטרים

קבלו את כל העדכונים החמים ישירות למייל עם Redesign Update