התיק עליי

תיק לכל טייפ

מעצבות ישראליות מקוריות ועצמאיות אחראיות על מותגי תיקים מובילים. ביקרנו בחמש חנויות ומצאנו תיק לכל טיפוס
כיסים, דגמי ספירלה (ימין) ונומאד (שמאל)

כיסים, דגמי ספירלה (ימין) ונומאד (שמאל)

מינימליזם מאופק: כיסים

כיסים

מינימליזם מתוחכם מאפיין את התיקים והארנקים בחנות הדגל של המותג המקומי הוותיק. מגוון קטן של צבעים אלגנטיים, גימורים מוקפדים וחומריות שמשלימה את הסטייל.

החשמל 8
תל אביב

המותג, שחנות הדגל שלו שוכנת במתחם החשמל בתל אביב, חוגג השנה 15 שנה להיווסדו. הקו העיצובי של המייסדת יעל רוזן מתאפיין במינימליזם מתוחכם, הברקות בבחירת חומרים, וקווי גזרה שיוצרים נפחים מעניינים. בקולקציה החדשה פנו בכיסים להשראה מהמדבר: שקי נוודים, חומרים טבעיים, צבעוניות של חול ושמיים ואווירה של מרחבים פתוחים.

חדש בקולקציה: ספירלה – תיק תפור רצועות עור, שתנועת ספירלה יוצרת בו נפח פיסולי בעל מראה עשיר, או נומאד – תיק שק קיצי מבד אוורירי קליל, שאפשר לסחוב בו את כל  הבית.

החשמל 8 תל אביב, ובחנויות עיצוב נבחרות ברחבי הארץ

הילה טולדנו

הילה טולדנו

נחשק ומהודק: הילה טולדנו

הילה טולדנו

בסטודיו שלה בנחלת בנימין מייצרת הילה טולדנו בעבודת יד תיקים בעלי אפיל חו"לי יוקרתי, ומציעה אסופה קלאסית נשית ואלגנטית ליום ולערב.

רמב"ם 5
תל אביב

טולדנו למדה את אומנות ייצור התיקים דרך הידיים. בסטודיו שלה שבנחלת בנימין בתל אביב מיוצרים התיקים בעלי האפיל החו"לי היוקרתי בעבודת יד ובטכניקות מסורתיות. טולדנו מציעה אסופה קלאסית נשית ואלגנטית ליום ולערב, שבמרכזה תיקי קופסה קשיחים שהפכו מזוהים עמה. העורות מאיטליה ואבזורי המתכת וינטג'יים באופיים.

נכון לעכשיו: בקולקציה הנוכחית עיבודים גסים, חומרים קשיחים והדפסי קמופלאז' בהשראה צבאית והשפעה מהעולם הצורני של האדריכלות הגותית.

סטודיו: רמב"ם 5 תל אביב (בתיאום מראש 054-7649828), רזילי, אליז (שבזי 30 תל אביב)

OneDuo

OneDuo

פרקטי וקולי: OneDuo

OneDuo

לאחר שעיצבו פריטי ואן אוף לבוטיקים ובתי כלבו נבחרים בעולם, אליק ערב ויפעת כץ-ערב מציעים ליין חדש במחירים נגישים של תיקי החתלה שיקסמו לכל מי שנסחב רוב היום עם מיטלטליו.

נתן 4
חיפה

אליק ערב ויפעת כץ-ערב החלו את דרכם המשותפת עם סיום לימודיהם בשנקר. המותג שהקימו כיוון גבוה: עיצובי ואן אוף מורכבים בעבודת יד, שנמכרו בבוטיקים ובתי כלבו נבחרים ברחבי העולם. בימים אלו משיקים השניים ליין חדש ובמחירים נגישים של תיקי החתלה שיקסמו לא רק להורים טריים אלא גם לכל מי שרוב היום נסחב עם מיטלטליו. חלל העבודה שוכן במתחם המתחדש של העיר התחתית בחיפה ואת התיקים אפשר להשיג אונליין.

תיק מנצח: ריבוי כיסים, ירידה לפרטים, מראה יוניסקס וצבעים מעולים (כסף, זהב וברונזה!)

סטודיו: נתן 4 חיפה, בתיאום מראש 054-5713773

נאוטרה

נאוטרה

ממוחזר ואורבני: נאוטרה

נאוטרה

אילנית נאוטרה, בעלת המותג, מציגה בחנות-הסטודיו שלה ריוז כהלכתו ומעצבת מפנימיות של צמיגי גומי אביזרי אופנה ולייף סטייל: תיקים, ארנקים, סלסילות ועוד.

רוחמה 8
תל אביב

המעצבת אילנית נאוטרה מציגה בחנות-סטודיו שבמתחם נגה ריוז כהלכתו. במהלך השנים התמחתה בעיצוב מפנימיות של צמיגי גומי, שהיא בוחרת לפי הטקסטורות והחותמות הייחודיות שעליהן. לאחר שטיפה יסודית נגזרים הצמיגים לתיקי גב, ארנקים ואביזרים לבית. לגומי השחור מראה מובחן, מחוספס גולמי, והתיקים שמתקבלים ממנו נושאים אופי אורבני קשוח. הטקסטורה והחותמת הייחודית שעל כל צמיג הופכת כל פריט לאחד ומיוחד.

על הדרך: לקנות מוצר שמעוצב ומיוצר ברוח הקיימות מבלי לאבד את הלוק העירוני.

רוחמה 8 יפו, בתיאום מראש 052-2848527

שקפק

שקפק

חוצה מגזרים: שק פק

שקפק

תיק השרוך האהוב משנות ה-80 רלוונטי מתמיד, בעיצוב חדש של שיר לבנת ודניאל ביטמן ובמגוון צבעים, בדים וטקסטורות המתעדכן תדיר

שפ"ר 22
תל אביב

הטוויסט שעשו שיר לבנת ודניאל ביטמן על תיק השרוך האהוב משנות ה-80 הפך אותו לרלוונטי מתמיד. גדול יותר, עם כיס קדמי ושרוך מסיבי, כשגולת הכותרת היא מגוון צבעים, בדים וטקסטורות המתעדכן תדיר. עד כה נמכרו התיקים בהזמנה בפייסבוק או ביריד המעצבים השבועי בדיזנגוף סנטר, אך בימים אלו מתמקמות השתיים בחנות-סטודיו חדשה ברחוב שפ"ר בתל אביב – הפתיחה הרשמית בקרוב!

בחירה גורלית: ויניל כחול או אפור עם כוכבים? מומלץ לעקוב אחר המהדורות המיוחדות.

שפ"ר 22 תל אביב. להשיג גם ביריד המעצבים בסופי השבוע בדיזנגוף סנטר

הילה טולדנו

הילה טולדנו

הילה טולדנו

הילה טולדנו

OneDuo

OneDuo

OneDuo

OneDuo

נאוטרה

נאוטרה

נאוטרה

נאוטרה

שקפק

שקפק

הילה טולדנו

הילה טולדנו

כיסים

כיסים

OneDuo

OneDuo

הילה טולדנו

הילה טולדנו

כיסים

כיסים

כיסים

כיסים

שקפק

שקפק

לארכיון הניוזלטרים

קבלו את כל העדכונים החמים ישירות למייל עם Redesign Update