חזרה למעלה

חנויות ספרים משומשים

בחירת המערכת: חמש חנויות לספרי יד שנייה בארץ

הגלריה לספרות

המקום המושלם ללכת לאיבוד. שתי קומות, ארבעה חללים, מדור לספרים עתיקים נדירים, מלאי של כ-50 אלף ספרים וקטלוג מקוון עם עשרות אלפי ספרים. אווירה לבבית ומזמינה בחנות שמצוידת בכורסאות וספות סבתאיות המעודדות רביצה ודפדוף במשך שעות.

סיפור חוזר

מפעל צרכנות חברתית-סביבתית של ספרי יד שנייה הפרושים במאות נקודות בארץ, ונמכרים במחיר אחיד של 20 שקל. אפשר לשוטט באתר ולהזמין ספרים בדואר או להגיע לכל אחת מנקודות המכירה הקרובות לביתכם. את המדף של "סיפור חוזר" אפשר למצוא בבתי קפה, מספרות, משתלות, חדרי כושר וחנויות, ואפשר גם להגיע לחנויות הגדולות ברמת גן, באר שבע, כפר סבא, תל אביב, חדרה ועכשיו גם בסניפם החדש ברחובות.

הנסיך הקטן

חנות ספרים, בית קפה עם גינה חביבה, ומקום מפגש לקבוצות מיעוט בתרבות: משוררים, עורכי כתבי עת ספרותיים וביבליופילים שתרים אחר אוצרות בין מדפי ספרים אינסופיים. במקום השקות וערבי ספרות ותרבות, אבל הימים שבהם נוחת בהפתעה משלוח ספרים-מתפוררים-נדירים הם הרגעים ששווה להיות שם.

האחים גרין

התאומים עילאי ואלון־לי גרין הם בעלי חנות ספרים משומשים ונדירים שהתפרסמה בזכות יכולתם לאתר ולשלוח אליכם ספרים שחשקה נפשכם ולא מצאתם בשום מקום אחר (ובמילים אחרות: ספרים ומשלוחים מסרבים להיות אויבים!). במקום אוספים גדולים של פילוסופיה, פסיכולוגיה, אמנות, היסטוריה, ספרות יפה, מדע בדיוני ופנטזיה.

ספרים וחפצים

איתמר לוי הוא שם דבר בקרב אנשי ספר ואספנים, ומוכר לרבים כמאתר ספרים נדירים. בחנות, שמהווה את בסיס האם לפעילותו והועתקה מזיכרון יעקב למתחם השוק הטורקי בעיר התחתית, קיבצו הוא וסמדר בת זוגו ספרי ילדות נוסטלגיים, ספרי אמנות נדירים וביוגרפיות וגם צילומים ישנים, ריהוט, טקסטיל ותקליטים מפעם.

לארכיון הניוזלטרים

קבלו את העדכונים האחרונים מהמדריך ישירות למייל עם Redesign Update

על המפה: חנויות ספרים משומשים

בעלי עסקים המעוניינים להופיע במדריך מוזמנים ליצור אתנו קשר