סירת הצלה

Boatholder by Ron Yosef

Boatholder by Ron Yosef

HOLD YOUR BOOKS

אם תשאלו אותנו מה הדבר האחד שהיינו לוקחים לאי בודד (בהנחה שעצי הקוקוס שם פוריים ונמוכים), רוב הסיכויים שזה היה ארגז ספרים. בינתיים הם ממתינים על המדף שלנו – חבוקים בסירת הספרים בעיצובו של רון יוסף, ממייסדי קבוצת העיצוב ארבע וחמישה. הליין החדש מגיע בארבעה צבעים הנמכרים בחנות שלנו.

סירת ספרים ₪180

מחזיק ספרים ממתכת בצורת סירה של המעצב רון יוסף. קיים בארבעה צבעים.

לקנייה ב-Redesign Shop
באותה הזדמנות נציע לכם למלא את הרוח והרווח עם ספרים בעלי פן ויזואלי בולט, ביניהם:

Alice's Adventures in Wonderland – עלילות אליס בארץ הפלאות לא מפסיקות לעניין אמנים, מתרגמים, מעצבים וקוראים. מהדורה זו, עם ציוריה של האמנית היפנית יאיואי קוסאמה בת ה-84, נותנת טוויסט צבעוני-פסיכדלי שמשתלב היטב בעלילה הקלאסית.

Pax Israeliana – אוסף מרתק של יצירות מודרניסטיות מתור הזהב הישראלי, 1948–1977. את הספר והתערוכה שליוותה אותו סיקרנו כאן בעבר.

Moomins Cookbook – ספר בישול מהמטבח הפיני המסורתי, אמיתי ורציני לגמרי, עם הדמויות המוכרות והקלאסיות של טובה ינסון.

The Urburb – קטלוג התערוכה של הביתן הישראלי בביאנלה לארכיטקטורה בוונציה 2014 מבקש לבחון את התמה של התכנון האורבני בישראל דרך מושג כלאיים – בין פרבר לכרך.

אורית ברגמן, יומנה של לוכדת כרישים – ספר שמשלב באופן מופלא בין הצורה המוכרת של ספר קריאה לבין איורים נהדרים, כולם פרי עטה של ברגמן. הספר גם עוצב בצורה יפהפייה על ידי נעמה טוביאס.

Derek Jarman's Sketchbooks – אלבום המתאר את עבודתו של יוצר הקולנוע דרק ז'רמן, דרך תיעוד אינטימי של מחברות הסקיצות שלו.

גיל ססובר, הים שלנו – עם איוריה המפורטים של ליאורה זמלמן וצילומי הפורטרטים של דודי חסון, מדריך הדגים והדייגים הזה מציג באופן מרתק תמונה עדכנית על מצב הדיג בישראל כיום, כולל מתכונים מינימליסטיים.

כריסטופר מורלי – פרנסוס על גלגלים – תרגום חדש לספר הקלאסי בהוצאה העצמאית זיקית, שספריה מתומחרים במחיר אחיד ומתהדרים באיורים מקוריים מאת המאיירת נטע חמו, הנעשים בטכניקת גילוף חותמות.

הרשימה הורכבה בעזרת חנות הספרים העצמאית המגדלור.

Boatholder by Ron Yosef

Boatholder by Ron Yosef

Boatholder by Ron Yosef

Boatholder by Ron Yosef

Boatholder by Ron Yosef

Boatholder by Ron Yosef

Boatholder by Ron Yosef

Boatholder by Ron Yosef

לארכיון הניוזלטרים

קבלו את כל העדכונים החמים ישירות למייל עם Redesign Update