שלל מתנות א'

פתיחת עונת האביב

מרחיבות לב, מציתות דמיון ומעוררות השראה – החנויות שלא תרצו להחמיץ. חג שמח! (לחלק ב')
ויטרינה

ויטרינה

ויטרינה: אמנות בת-השגה

ויטרינה

מיזם ויטרינה שנפתח בבית בנמל, חנות הקונספט של קום איל פו בנמל תל אביב, מציע למכירה אובייקטים בסדרות מוגבלות של אמנים ישראלים עכשוויים במחירים נגישים.

האנגר 26
נמל תל אביב

מיזם ויטרינה שנפתח בבית בנמל, חנות הקונספט של קום איל פו בנמל תל אביב, מציע למכירה אובייקטים בסדרות מוגבלות של אמנים ישראלים עכשוויים במחירים נגישים. מאחורי היוזמה עומדות דנה גילרמן וסיביל גולדפיינר, שמאמינות מן הסתם שלא צריך להיות יגאל אהובי כדי לרכוש חפצי אמנות. מאחורי הזכוכית מחכים לכם סדרת פסלי דיוקן של האמן אורי קצנשטיין, ספינות חתוכות בלייזר של האמן ניר אדוני, פסלי נעליים של ונילה רויאל, מיניאטורות של צדוק בן דוד ועוד, הכל במחירים שבין 45 ל-4,000 שקלים.
קנייה לחג: צלחת פסח מפורצלן מצוירת של האמן ניר הוד. 1,265 ש"ח
האנגר 26 , נמל תל אביב

 

היבינו

היבינו

היבינו: זן ואחזקת העיצוב

היבינו

גלריה וחנות שמביאה את יפן למרכז תל אביב. החנות מציעה מבחר פריטים של יוצרים ומעצבים יפנים שיפרטו על נימיו של כל יפנופיל, ובעצם – היש מישהו שיכול להישאר אדיש למראה המינימליזם טוב הטעם הזה?

יבנה 30
תל אביב

אחרי מסעות ולימודים פתח פראג רוקח את היבינו, גלריה וחנות שמביאה את יפן למרכז תל אביב. פירוש המילה "היבינו" הוא "יומיומי". הריטואל הטקסי היומי יוצר קשר הדוק במערכת הערכים של החברה ושל התרבות היפנית, ובכך עוזר לשמר אותה. החנות מציעה מבחר פריטים של יוצרים ומעצבים יפנים שיפרטו על נימיו של כל יפנופיל, ובעצם – היש מישהו שיכול להישאר אדיש למראה המינימליזם טוב הטעם הזה? במקום גם גלריה שמארחת תערוכות של יוצרים ומעצבים יפנים.
קומבינציה: כלי מטבח ובישול – לקינוח יארזו לכם את המתנה בסגנון יפני מעלף.
יבנה 30, תל אביב

 

חפצים

חפצים

חפצים: אדם במרחב

חפצים

כלי בית וטקסטיל בסגנון פשוט, נקי וברכיבים טבעיים בחנות הוותיקה חפצים, המעצבת ומייצרת ממפות ושטיחים, דרך צלחות ומנורות ועד לשולחנות וספות.

חנות מקוונת בלבד. משלוח חינם בקנייה מעל 250 ש"ח

חפצים הוותיקה מעצבת ומייצרת רהיטים, כלי בית וטקסטיל בסגנון פשוט, נקי וברכיבים טבעיים. מהמפות והשטיחים דרך סט צלחות ומנורות ועד לשולחנות וספות, כולם משתלבים בטבעיות במרחב שלנו, ומהדהדים מאלכסנדריה ועד פרובנס לים התיכון שמגיע לנו לחיות בו, זה מרחיב הלב, המהורהר, הטולרנטי, הנהנתן. המילה "חפצים", כך באתר, מציינת אובייקטים וגם חשקים, חפצי-לב. ואכן מי שמגיע לשם ממזג בין השניים.
מתוק בעיניים: פעמון לכיסוי עוגה עם חריטות חול יפהפיות, ומעמד קינוחים מרחת לוקום ועד טראפלס.
שלוש 27, נווה צדק, תל אביב. רח' בן שטח  13, ירושלים.

 

אסופה

אסופה

אסופה: יצירה מקומית

אסופה

מקימיה של החנות בשוק הפשפשים ביפו שמו להם למטרה לקדם מעצבים בתחילת דרכם, ולתת במה לעיצוב מקומי ומקורי.

יהודה מרגוזה 8
יפו

מקימיה של החנות בשוק הפשפשים ביפו שמו להם למטרה לקדם מעצבים בתחילת דרכם, ולתת במה לעיצוב מקומי ומקורי. בין פריטי העיצוב: שעונים מקוריים של שי כרמון ובן קלינגר מסטודיו Ve, סירת המפיות של מונקי ביזנס, צעצועי הנייר של Papercat, שהלוק הרטרואי והוראות ההכנה הפשוטות (יחסית) הופכות אותם למתנה קלאסית לילדים, וכמובן המלחיות הנשברות של סטודיו קאהן, שבוודאי יקלעו לטעמם של המארחים.
על השולחן: הגדה לפסח בהוצאת אסופה, עם מיטב המאיירים והמעצבים בארץ.
יהודה מרגוזה 8, יפו, שוק הפשפשים

היבינו

היבינו

אסופה

אסופה

ויטרינה

ויטרינה

חפצים

חפצים

היבינו

היבינו

חפצים

חפצים

אסופה

אסופה

ויטרינה

ויטרינה

היבינו

היבינו

אסופה

אסופה

ויטרינה

ויטרינה

חפצים

חפצים

Papercat להשיג באסופה

Papercat להשיג באסופה

חפצים

חפצים

לארכיון הניוזלטרים

קבלו את כל העדכונים החמים ישירות למייל עם Redesign Update