אנא אשרו צפייה בתמונות כדי ליהנות מהודעה זו. הניוזלטר לא נראה מהמם? הקליקו כאן לצפייה בדפדפן

חגיגת איור

אנחנו אוהבים איור, ובפרט איור ישראלי, ולכן אנחנו שמחים במיוחד ששבוע האיור שהתקיים לראשונה בשנה שעברה בתל אביב והעניק לתחום את הבמה וההכרה הראויות לו, הוכח כהצלחה וחוזר השנה בגדול. לכבודו אנו מגישים לכם את כל הראיונות המאוירים שעשינו. גלילה נעימה

אוגוסט: דיבור באיור

איורי האגדות של שירז פומן מרגישים לנו כמו נוסטלגיה מתוקה-מרירה שאנחנו רוצים עוד ועוד ממנה. מלבד ספרי ילדים ועיתונות, שירז מעצבת לאנימציה ולמשחקים שהיא מפתחת עם חבריה לצוות TinkaTinka. היא גם חברה מייסדת של מגזין הקומיקס הדיגיטלי עטור הפרסים Scrawl. פנינו אליה בכמה שאלות חטטניות.

אתנחתה ויזואלית

הוא יוצר פסלים אנימטיביים וטועם מוזיקה, ורגע אחרי שנתן בפצ'ה קוצ'ה הופעה בלתי נשכחת, תפסנו את אורי טור, מי שאחראי על המדור "שאלון ויזואלי", כדי שיענה לנו על שתי שאלות חשובות.

שאלון ויזואלי עם נעם וינר

כבר כילדה ידעה נעם וינר, היום 28, מה תרצה לעשות כשתהיה גדולה. מאיירת. היא בוגרת בצלאל בירושלים וכיום מתגוררת בהמבורג, שם היא מאיירת ומחפשת טחינה וקקטוסים. שאלנו אותה ארבע שאלות.

שאלון ויזואלי עם אור ליבנה

היא בוגרת שנקר, חיה בכפר סבא ומאיירת עולמות חסרי פחד. כיאה לאחת מחבורת הטושים, האיורים שלה קלילים וכיפיים, וזה תקף גם כשהיא יוצרת אייקונים עבור חברות הייטק. קבלו את אור ליבנה, שהסגנון השמח שלה מזכיר לנו כמה חשוב במקצוע הזה ליהנות מתהליך היצירה.

שאלון ויזואלי

היא אוהבת לעבוד בפלטות צבעים מוגבלות וליצור אווירה נוסטלגית. פרויקט הגמר שלה בשנקר גרף שבחים, ובלילות היא חולמת על דובים. הקשינו על המאיירת אסנת פייטלסון בארבע שאלות

שאלון ויזואלי עם שרי כהן

הסגנון שלה מהודק ומאופק ומושפע מטכניקות הדפס משי, בשילוב בחירות מדויקות של צבעים - שרי כהן היא חגיגה לעיניים. מדור "השאלון הוויזואלי" בחר להפנות אליה כמה שאלות לא שימושיות. תיהנו!

דיגיטלי בעולם אנלוגי

המאייר אלון ברייאר פותח את המדור החדש שלנו "שאלון ויזואלי", שבו מרואיינים מתבקשים לענות בדימויים. איזה אוכל הוא אוהב, מה מרגיז אותו, ומה הוא חושב על הסגנון שלו – ברייאר מכניס אותנו לתמונה.  

העדכון השבועי של Redesign Magazine
מגזין בנושא אדריכלות, עיצוב ואמנות בחסות מטבחי רגבה
בקרו באתר המגזין
עקבו אחרי Redesign בפייסבוק

הסרה מהרשימה
עדכון פרטים
הרשמה
מטבחי רגבה

חברי מערכת: אורי טור, דניאל שכטר, הדס יוסיף-און, טל מר, סיגל נמיר, רוני שני

עורכת : אור ארנסט
עורכת משנה: שירי פורר
ניהול אמנותי: מאיר סדן