אנא אשרו צפייה בתמונות כדי ליהנות מהודעה זו. הניוזלטר לא נראה מהמם? הקליקו כאן לצפייה בדפדפן

ראיון עם פדריקו סולמי

פדריקו סולמי נולד באיטליה, חי ועובד בניו יורק. יצירתו מציגה חזון דיסטופי של החברה בת-ימינו, ומשלבת וידאו, ציור ידני ואנימציה בתלת-ממד, בסגנון סוריאליסטי פרחחי ובצבעוניות מסנוורת. תערוכתו "קרקס אמריקני" מוצגת כעת במוזאון חיפה לאמנות. ראיון

עד אפס מקום

באשכול התערוכות "24/7" במוזאון הרצליה לאמנות עכשווית מציג אמיר נוה את תערוכת היחיד שלו "עד אפס מקום", ובה ציורים גדולים בשמן וגרפיט, בקו קליגרפי מיומן, בוטח ומורכב, סוער ומשתנה, מחויב להפרעה של סדר, לפרימה של נורמטיביות ויציבות.

עדות מקומית

11 שנים לאחר מותו של הצלם זאב אלכסנדרוביץ' התגלה במקרה מצבור תשלילים שמעולם לא פותחו. התשלילים חשפו אלפי צילומים ממסעותיו בעולם – טוקיו, מצרים, פולין, לבנון, כשלצדם תיעוד נדיר שלכד רגעים בהתהוות המדינה בשנות ה-20 וה-30.

כחרס הנשבר

קולקציית Relik – משחק על המילה האנגלית ל"שרידים" – נראית כחרסים עתיקים שנתגלו בחפירה ארכאולוגית, אך למעשה סדרה זו נוצרה על ידי לוק מנסיני, אמן אוסטרלי שמחבר טכניקות מודרניות ועתיקות ליצירת כלים פיסוליים נהדרים בעבודת יד.

עיצוב חותמות

איך מפגישים בין עיצוב, אופנה ואהבת אפייה? מחברים שני מעצבים צעירים עם עץ זית ודוגמאות קלאסיות מעולם הטקסטיל, ומקבלים חותמות שמקפיצות את מאפי הבית ליצירות "הוט קוטור" קטנות ומרנינות.

נוצצים בלונדון

סלפרידג'ס, בית הכלבו הוותיק במעוז הקניות של רחוב אוקספורד בלונדון, השיק החודש בפעם החמישית את פרויקט Bright New Things, המקבץ כישרונות בולטים מתחום האופנה תחת מטריית קונספט אחת.

העדכון השבועי של Redesign Magazine
מגזין בנושא אדריכלות, עיצוב ואמנות בחסות מטבחי רגבה
בקרו באתר המגזין
עקבו אחרי Redesign בפייסבוק

הסרה מהרשימה
עדכון פרטים
הרשמה
מטבחי רגבה

חברי מערכת: אורי טור, דניאל שכטר, הדס יוסיף-און, טל מר, סיגל נמיר, רוני שני

עורכת : אור ארנסט
עורכת משנה: שירי פורר
ניהול אמנותי: מאיר סדן